تماس با ما :09376720644  
ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

درباره ما

مدیسای:

مرکز پزشکی مدیسای یک طرح جامع آنلاین جهت بهبود و مدرن سازی فعالیت‌های پزشکی است. قصد بر آن است در برنامه آینده، مدیسای تبدیل به بزرگترین مرکز استارت‌آپ، تکنولوژی‌های نوین و تولید اپلیکیشن و نرم افزارهای تخصصی پزشکی گردد و با ارائه منابع آموزشی، معرفی ایده ها و خلاقیت ها بستری گسترده از ایجاد کسب‌کارهای مدرن پزشکی و سلامت را فراهم نماید.

 

پیشگام در اخبار تکنولوژی و استارتاپ پزشکی:

بخشی از فعالیت‌های مدیسای معرفی تکنولوژی های جدید مبتنی بر علم پزشکیست، این سایت در این زمینه مرجعی معتبر، بروز و رایگان باشند.
از سال 2016، مدیسای درباره ی تکنولوژی های پزشکی در سراسر جهان گزارش تهیه می کند. این مجموعه آخرین تجهیزات پزشکی، مصوبات و پیشرفت تکنولوژی پزشکی را تحت پوشش قرار می دهد و با سرپرست های گروه های فناوری پزشکی مصاحبه های اختصاصی انجام می دهد. همچنین گزارشاتی درباره ی همایش های بهداشت و درمان را بایگانی می کند.
هم‌اینطور در این سایت می‌توانید لیست وسیعی از استارت‌آپ‌های پزشکی را مشاهده کنید و با دنیای عظیم استارت‌آپ‌های سلامت و پزشکی آشنا شوید، مدیسای درصدد است تا همه استارت‌آپ‌های پزشکی را معرفی کرده، در صورت لزوم آموزش‌های علومی که در دانشگاه‌ها موجود نیست اما لازمه این فعالیت‌ها است را در اختیار مخاطبین خود قرار دهد.

 

به تیم ما بپیوندید:

ما همیشه به دنبال افراد متخصص غیر وابسته برای پیوستن به هیئت تحریریه هستیم. اگر شما به پزشکی و تکنولوژی علاقه‌مندید لطفا با ما در تماس باشید. عضویت در تیم ما، به همراه فرصت‌هایی برای پیشرفت شغلی شماست.

 

ایده های کسب و کار:

اگر شما ایده‌های مشارکتی و یا تجربه کارآفرینی بالینی و پزشکی دارید، آن را با ما درمیان بگذارید. ما معتقدیم که فرصت ها در Medisci پایان ناپذیرند.

           تماس با ما                         صفحه اينستاگرام                  كانال تلگرام                    ارسال فايل و مقالات

 Contact-Us-GADIR                               instagram                                              telegram                                                mail-512

لوگو          

                                                                        

 
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا