تماس با ما :09376720644  
ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

تحریک طناب نخاعی توسط Precision Montage MRI

  • Posted on:  %ق ظ، %21 %502 %-2664 ساعت %11:%

بیش از 100 میلیون نفر از افراد جهان از دردهای مزمن ناشی از کمر درد رنج می برند که این امر می تواند اثرات مخربی بر سطح کیفیت زندگی این افراد به بار آورد. همین امر باعث شد تا محققان به فکر افتادند تا دستگاهی طراحی کنند که با تحریک طناب نخاعی تا حد زیادی این مشکل را بر طرف سازند. در این مطلب شما را با جدیدترین دستاورد در این زمینه آشنا خواهیم کرد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

موسسه علمی بوستون از دریافت مجوز سازمان غذا و دارو (FDA) برای انتشار سیستم Precision Montage MRI خبر داد. دستگاهی که برای تحریک طناب نخاعی ساخته شده و گسترش یافته است. این دستگاه در امنیت کامل در حالیکه بیمار تحت اسکن MRI  قرار می گیرد به عنوان یک اقدام احتیاطی خاص درون بدن بیمار مورد استفاده خواهد بود.

 

این دستگاه با استفاده از سیستم برنامه نویسی ILLUMINA 3D عمل می کند که متکی بر یک سطح گرافیکی خودکار بوده که با استفاده از آناتومی بیمار قادر است نقطه یا منطقه تحریک را شناسایی کند. این قابلیت این امکان را برایش فراهم کرده تا با استفاده از تنظیمات آسان نقطه درد را شناخته و در تسکین درد نقش بسزایی داشته باشد.

این ایمپلنت بر اساس فن آوری MultiWave عمل می کند.فن آوری MultiWave این امکان را برای ایمپلنت فراهم می کند تا درون دستگاه شکل های متفاوتی از امواج ارائه شود و به بیمار اجازه می دهد تا بر اساس آن بهترین گزینه را برگزیند.

 

منبع:bostonscientific

آخرین ویرایش در %ق ظ، %26 %191 %1395 ساعت %03:%خرداد

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا